Media, yritykset, yhteystiedot

Ohjeita yhteistyökumppaneille ja yhteydenpitoon

 

MAINOSTA TAPAHTUMISSAMME

Näkyvyys Solar Sound Festivalissa ja oheistapahtumissa ympäri vuoden


Tarjoamme erinomaista näkyvyyttä tapahtumissamme sekä julkaisuissamme edulliseen hintaan!

Mainospaikat myynnissä nyt!

Kyselyihin vastaa ja mainospaikat myy: Valtteri Autero – valtteri.autero@ncdpro.fi

Tarjoamme mm. seuraavanlaista näkyvyyttä:

  • Yrityksenne näkyviin julisteisiin sekä jakelumateriaaliimme
  • Yrityksenne banderolli tapahtuma-alueelle – hoidamme tarvittaessa banderollin sekä painatuksen, tarvitsemme vain materiaalin pdf-muodossa
  • Yrityksen videomainos / kuva tapahtumassa oleville videoscreeneille
  • Yrityksenne näkyviin ennakkotapahtumiin

VIP-LIPUT TAPAHTUMIIMME

Palkitsemiseen, asiakkaille, yhteistyökumppaneille…


 

STARA VIP-lippu sisältää:

 

  • Herkullinen Solar Sound Street Food buffet- ruokailu tapahtuman STARA VIP-alueella molempina päivinä
  • Oma rajattu anniskelualue tapahtumassa aivan esiintymislavan vieressä
  • Oma STARA VIP-sisäänkäynti festivaalialueelle
  • STARA VIP-alueen ja loungen korkeatasoiset palvelut käytössä
  • Jonon ohitus ja ilmainen sisäänpääsy tapahtuman virallisille jatkoille Ilonaan (lipun oikeuttamina päivinä)
  • Ilmainen narikka tapahtumassa (lipun oikeuttamina päivinä)

Haastattelut

 

Tommi Mäki, promoottori / media / yritykset

tommi@solarsound.fi

 

Akkreditointi


 

 

 

Yhteystietomme


Nelonen Media Live Oy

http://www.nelonenmedialive.fi

Sinikka Langström, markkinointipäällikkö

sinikka.langstrom@nelonenmedialive.fi

Tommi Mäki, promoottori / media / yritykset

tommi@solarsound.fi

Ari Myllyniemi, ohjelmapäällikkö

ari@solarsound.fi

Jenna Fyhr, tapahtumatuottaja

jenna@solarsound.fi

Jesse Salomäki, tapahtumatuottaja

jesse@solarsound.fi

Vera Lehtomäki, markkinointisuunnittelija

vera@solarsound.fi

Myynti

Valtteri Autero

valtteri.autero@ncdpro.fi

Talkoolaiset

talkoo@solarsound.fi

Turvallisuus

Jani Ylimäki (NYQS Oy)

jani.ylimaki@nyqs.fi

Ota yhteyttä


10 + 1 =

Kumppanimme


Somessa.com logo

Yritysten ja somevaikuttajien kohtaamispaikka

Pin It on Pinterest

Share This